Nurtaş Yapı Malzemeleri ve Yapı Mantolama

    2002 yılında dış cephe mantolama başta olmak üzere ve sıfır çatı, çatı aktarma, kara sıva, su ve elektrik tesisatı  alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı  yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği yeniliklerle müşterilerinde güven uyandıran Nurtaş Yapı’nın ısı yalıtımı sektörünün önder uygulayıcı firmalarından biri haline gelmiştir.

Nurtaş Yapı kurumsallaşma sürecinde ,müşterilerinin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için iş yapış biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş bir markadır.

Dış cephe mantolama sistemlerinde müşterilerinin isteklerini göz önünde bulunduran firma binalarınıza değer katmanın ötesinde bir anlam katmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Sürdürülebilir kalkınmayı göz önünde bulundurarak ülkemize ve dünyaya değer katmanın yanısıra koşturduğu alanda sektörün  öncü firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Güven ve kalitenin yanısıra sürdürülebilir bir dünya için;

  • Çalışanlarıyla yapılan işlere değer katma,
  • Müşteri isteklerini karşılama,
  • Sürekli yenilikçi arayışları paydaşlarıyla birlikte gerçekleştirerek, ülkesine değer katmaktır.

 

    Nurtaş Yapı Malzemeleri Güngören/İstanbul’da faaliyet gösteren bir şirkettir. Hem uygulama hem de yapı malzemesi satışı yapan firma dış cephe mantolaması, çatı aktarma, sıfır çatı, dere-oluk, kaba sıva, elektrik ve su tesisatı  alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir. Bizi aradığınıza pişman olmayacaksınız. Çünkü sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz.

Reklamlar